Wednesday, November 20, 2013

ayakkabı meselesi - pembe gelin ayakkabısı olur mu?

Seyahatler, acil işler, okunacak mailler derken tempoyu yakaladım sanırım:) O yüzden bu akşam kendimi ödüllendirip biraz yazı yazayım istedim. Efendim düğüne kadar olan hazırlıkları ve faydalı bilgileri sizle mutlaka paylaşacağım. Bu gelin-düğün sektörü feci gelişmiş! asla aç kalmaz bu sektördekiler-zira her keseye göre bin çeşit ıvırzıvır var. Ben de yurtdışında evlenip gelirim modundan zorla çıkartılıp sonra birden bire kendimi "nişan-bekarlığa veda-kına-nikah-yemek-yemek sonrası kokoreççi" modunda bulunca çok şaşırdım:) Yani bir de bu işlere meraklı olan bir kız olsaydım ne olurdu bilmiyorum:)
Dedim ya tüm detayları paylaşmak niyetindeyim önce ayakkabıdan başlayalım. 10 Eylül'de bahsetmiştim biraz bu akşamda fotolarını paylaşayım. Fotolardan önce bir detay daha-ayakkabı maksimumda topuklu olmasına rağmen saat sabah 8'den gece saat 1'e kadar ayağımdaydı ve bana mısın demedi:) Özellikle dış çekim fotocumuzun yorumu süperdi : "yaaa 10 yıldır bu işi yapıyorum bu tür bir ayakkabıyla, 2 metre kuyrukla gördüğüm tek koşturan gelin sizsiniz"
Eee nikah çıkışıyla akşam ki yemek arasında dış çekime az zaman kalınca tüm zorluklara rağmen sekmem Allahın emriydi tabi:)

kutuya açtık-detaylara geçelim şimdi:)
ayakkabım sadece bu akdar değil-alt tarafı da çok kokoşdu:)No comments: