Sunday, January 20, 2013

aksesuarın kraliçesi / queen of accessory


Her alışverişim esnasında "aaa bu bunla ne iyi oldu" deyip gaza geliyor ve mutlaka bir kolye alıyorum..sonrası enteresan..sabah acele ile çıkarken ya kolye seçmeye vaktim kalmıyor ya da "bunun rengi olmadı-bu olmadı-bu hiç olmadı"cümleleriyle ayna başında kararsızkık krizleri geçiriyorum. ama yine vazgeçemiyorum aksesuarın kraliçesinden..Takı yapma modası zamanlarından sıfırdan kendi takımı yapmışlığım var ama daha çok takılarımı bozup birleştirip modifiye etmemle ünlendim-böylelikle "tam istediğiniz takı" ya sahip olurken hem de sadece sizde olan birşeyi takmış oluyorsunuz..Aşağıdaki örnekler hem yapımı kolay hem de popüler takılardan-paylaşmadan geçemedim..
Yukarıdaki karede ilgi odağımız, siyah kurdelalı bileklik ve kolyeler..
ihtiyacınız olan siyah deri ip yada kurdela ile bağlantıyı kuracağınız tamamen zevkinize kalmış metal bağlantı parçaları..aşağıdakinin de yapımı benzer aslında ama daha şık;) kurdela ve birkaç boncuğa bakıyor yapımı..
işte bu aşağıdaki favorim..kırmızı kurdelaya siyah vida contalarını ekleyerek yapacağım. fotoğraftakinden daha güzel olacağına eminim;)
bu da pek tarzım değil ama renklerine bayıldım! Yam yazlık. Belki ilginizi çeker;)

No comments: